Ana SayfaBaşkanımızdan MesajlarErdemliler Harekâtı Derneği tarafından düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.
15.11.2016 00:16:47
Facebook'ta Paylaş
Tiwitter'da Paylaş
Erdemliler Harekâtı Derneği tarafından düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı  (DAKA), KOSGEB ve Erdemliler Harekâtı Derneği tarafından düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

 

KOSGEB'in Girişimcilik Destek Programı kapsamında Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) ve Erdemliler Harekâtı Derneği işbirliği ile Dernek Başkanı Yunus Altın tarafından sertifikalar sahiplerine verildi. Erdemliler Harekâtı Dernek Başkanı Yunus Altın'ın girişimleriyle başlayan ve 4 günde tamamlanan kursta 45 kadın ve 45 erkek olmak üzere toplamda 90 kişinin girişimcilik sertifikaları ücretsiz olarak Yunus Altın tarafından dernek binasında sahiplerine verildi. Altın, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, dernek olarak Van’daki genç girişimcilere kendi istihdam alanlarını oluşturmaları konusunda yardımcı etmenin dernek amaçlarından birinin olduğunu belirterek aynı zamanda sertifika sahiplerini sistem hakkında ve alacakları destek ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Copyright & Allrigt © 2022 - Erdemliler Harekatı | Dernek Resmi Web Sitesi Telif Hakkı ve Her Hakkı Saklıdır.